Karrier

UX TERVEZŐ

A Make IT Online UX tervező munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Önállóan, vagy csapatban együttműködve oldaltérképek, folyamatok, drótvázak elkészítése
  • Üzleti követelmények, jelenlegi funkcionalitás és technikai korlátok elemzése valamint a tervezés során figyelembe vétele
  • UX review készítése (pl. heurisztikus elemzéssel)
  • Szoros együttműködés a belső projektcsapattal

Előnyök

  • Frontend fejlesztői tapasztalat
  • Grafikus tervezői tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Kompetenciák

  • 1-2 év tapasztalat UX tervező szoftverek használatában  (Axure, InVision, Balsamiq, Adobe ED, UX PIN, vagy ezekkel ekvivalens)
  • Bizonyítható és leigazolható tapasztalat portfólió alapján
  • Legmodernebb UX tervezési elvek, interakció design, gesztúrák és usability best practice-ek ismerete
  • Cross-device tervezési tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs és együttműködési képesség szóban és írásban

Hogyan tudok jelentkezni az állásra?

Küldd el szakmai önéletrajzodat, legalább 3 referencia megjelöléssel a hello@makeitonline.hu vagy a karrier@makeitonline.hu email címre.
Ha kiválasztunk, behívunk az irodánkba interjúra, ahol egy jó kávé és egy szakmai beszélgetés vár rád.